WEARFITS®

Cyfrowa rewolucja w branży modowej poprzez technologię 3D, AR i sztuczną inteligencję.

ZAPYTAJ
Virtual sportwear

Metaverse

Naszą misją jest zapewnienie lepszych wrażeń podczas zakupów online dzięki 3D i rzeczywistości rozszerzonej (AR) oraz pomoc producentom i sprzedawcom w zwiększeniu sprzedaży i zmniejszeniu zwrotów.

Wnosimy modę do Metaverse.

Obuwie

Automatyczny skaner do digitalizacji 3D obuwia. Wirtualne przymierzanie obuwia w lustrze AR. Aplikacja mobilna do skanowania rozmiaru stopy.

 

DEMO
Touch

Wirtualne modelki

Samoobsługowe wirtualne sesje zdjęciowe z wirtualnymi modelami. Zdigitalizowane prawdziwe osoby. Tańsze i bardziej elastyczne niż tradycyjne sesje zdjęciowe.

Virtual sweatshirt

Pozwalamy producentom odzieży i sprzedawcom detalicznym stworzyć oszałamiające wrażenia z zakupów cyfrowych przy użyciu nowoczesnej wizualizacji 3D i dopasowania rozmiaru.

Virtual footwear

Odzież

Integracja 3D i AR ze stronami e-commerce. Obsługa formatów OBJ i ZPAC. Łatwa digitalizacja odzieży na podstawie wykrojników DXF wraz ze stopniowaniem oraz informacją o tkaninie.

 

DEMO
Virtual dress
Try-on in Augmented RealityTouch

Rozszerzona rzeczywistość

Konwerter WebAR na urządzenia z systemem iOS i Android. Gotowe na Metaverse. Kompatybilne z technologią 5G i okularami AR.

Virtual size advisor

Doradca rozmiaru

Dokładny generator awatarów własnej sylwetki ciała. Dopasowanie rozmiaru z doradcą komfortu.

Touch

eCommerce & Mobile

Łatwa integracja wirtualnej przymierzalni i doradcy rozmiaru poprzez API i SDK. Zapewnia mniej zwrotów i większą sprzedaż.

Zespół

Łukasz
Krzysiek
Kasia